Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Začalo pracovať nové Obecné zastupiteľstvo. Starosta s poslancami zložili slávnostný sľub... Viac »

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky Viac »

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov Viac »

Mapový portál našej obce

Mapový portál našej obce

Vážení občania, dávame Vám do pozornosti nový mapový portál našej obce. Tu môžete získať informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prípadne služby v obci. Viac »

 

Šport víkend

23.-24.6.2007
V dňoch 23. a 24. júna 2007 sa v Novej Lesnej opäť uskutočnia preteky v behu do kopca, ku ktorým pribudne aj ďalšia disiplína – beh na kolieskových lyžiach. Akciu pripravujú P. Škvaridlo, J. Škoviera, V. Šifra a O. Závacký s podporou obecného úradu a komisie pre kultúru a šport. Lyžiari budú štartovať i vbehávať do cieľa v centre obce, bežci pobežia po Bielej ceste. Na štarte by sa mali objaviť aj známi pretekári. Okrem disciplín pre dospelých a seniorov sa pripravujú i preteky v kategóriách detí a dorastu. V kultúrnom programe vystúpi okrem iných aj novolesnianska „miliónová tanečnica“ Dobrava Škvaridlová.