Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Začalo pracovať nové Obecné zastupiteľstvo. Starosta s poslancami zložili slávnostný sľub... Viac »

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky Viac »

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov Viac »

Mapový portál našej obce

Mapový portál našej obce

Vážení občania, dávame Vám do pozornosti nový mapový portál našej obce. Tu môžete získať informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prípadne služby v obci. Viac »

 

Náš kostol navrhnutý na CE.ZA.AR 2011

Rímskokatolícky kostol Zvestovania Pána
Obnova nášho r.k. kostola Zvestovania Pána bola aj tohto roku nominovaná na architektonickú cenu, tentokrát cenu Slovenskej komory architektov CE.ZA.AR 2011 v kategórii – rekonštrukcia a obnova budov. Finaslistami každej kategórie sú tri architektonické diela. Súpermi v našej kategórii je aj popradské Centrum sociálnych služieb a rovnako aj rekonštrukcia zimného štadióna Onderja Nepelu v Bratislave.
Počas celého mesiaca september až do 10. októbra prebieha na internetovom portáli kultura.sme.sk hlasovanie o Ceny verejnosti CE∙ZA∙AR 2011.
Z nominovaných 18 architektonických diel môžete zahlasovať za svojho favorita kliknutím na fotografiu diela a to v každej kategórii samostatne. Výsledky hlasovania budú zverejnené na slávnostnom udeľovaní cien 13. októbra, kde si cenu prevezme aj celkový víťaz internetového hlasovania.
Ak chcete podporiť stavbu v našej obci môžete tak urobiť na kultura.sme.sk.