Dni obce 2019

Dni obce 2019

Vyvrcholením dňa bolo ocenenie piatich občanov obce Nová Lesná za reprezentáciu obce: Filip Rác, Peter Pilát, Michal Kováčik, Lukáš Jambrich a Filip Bašista. Viac »

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky Viac »

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov Viac »

Mapový portál našej obce

Mapový portál našej obce

Vážení občania, dávame Vám do pozornosti nový mapový portál našej obce. Tu môžete získať informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prípadne služby v obci. Viac »

Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Začalo pracovať nové Obecné zastupiteľstvo. Starosta s poslancami zložili slávnostný sľub... Viac »

 

Podporte krajšie prostredie našej obce

Obec Nová Lesná v spolupráci s Materskou školou v Novej Lesnej vypracovali projekt pod názvom „Chceme dýchať zdravý vzduch“ na skrášlenie a zlepšenie životného prostredia pre obyvateľov obce. Prostriedky získané v projekte sa použijú na obnovu školského dvora (nátery preliezok, kotoločov, výmena ich drevených častí). Z týchto prostriedkov sa zrealizuje aj výsadba stromčekov v areáli materskej školy, vo vybraných lokalitách obce, vybudujú sa skalky s kvetmi s ich pravidelnou údržbou.

Svojim hlasovaním, ktoré je bezplatné, podporíte uvedený projekt zadaním svojho čísla mobilného telefónu a zadaním overovacieho kódu, ktorý obdržíte SMS správou. Podporiť hlasovanie môžete do 19. 8. 2012 na www.sppolocne.sk – kliknutím na projekty zaradené do hlasovania, vybratím regiónu Východ a kliknutím na projekt s názvom „Chceme dýchať zdravý vzduch“..

Za každý získaný hlas Vám vopred ďakuje Obec Nová Lesná v zastúpení starostu obce Ing. Petra Hritza a Materská škola v Novej Lesnej v zastúpení riaditeľky školy Lýdie Lehotskej.