Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Začalo pracovať nové Obecné zastupiteľstvo. Starosta s poslancami zložili slávnostný sľub... Viac »

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky Viac »

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov Viac »

Mapový portál našej obce

Mapový portál našej obce

Vážení občania, dávame Vám do pozornosti nový mapový portál našej obce. Tu môžete získať informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prípadne služby v obci. Viac »

 

Kvíz o obci 2014 (aktualizované)

Dňa 6. 8. 2014 sa uskutoční v sále obecného úradu súťažný kvíz o obci Nová Lesná. Súťaž bude odštartovaná o 15.00 h. Kvíz, ktorý pripravila Mgr. Iveta Kontríková, Phd., bude tento tok obsahovať „iba“ 30 otázok, no aj tie vyžadujú určité znalosti o našej obci a budú medzi nimi aj otázky, ktoré bude potrebné vyriešiť odhadom resp. tipovaním. Po vyhodnotení budú všetky otázky zverejnené formou kvízu na našej stránke – podobne ako po minulé roky. Budete si tak môcť preveriť svoje vedomosti anonymne ako návštevníci tohto webu.

Fotogaléria k akcii