Dni obce 2019

Dni obce 2019

Vyvrcholením dňa bolo ocenenie piatich občanov obce Nová Lesná za reprezentáciu obce: Filip Rác, Peter Pilát, Michal Kováčik, Lukáš Jambrich a Filip Bašista. Viac »

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky Viac »

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov Viac »

Mapový portál našej obce

Mapový portál našej obce

Vážení občania, dávame Vám do pozornosti nový mapový portál našej obce. Tu môžete získať informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prípadne služby v obci. Viac »

Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Začalo pracovať nové Obecné zastupiteľstvo. Starosta s poslancami zložili slávnostný sľub... Viac »

 

Nohejbalový turnaj o pohár starostu obce (aktualizované)

Obec Nová Lesná v spolupráci s Komisiou kultúry a športu Vás srdečne pozýva na ,,Nohejbalový turnaj o pohár starostu obce”, (súťaž trojčlenných družstiev), ktorý sa uskutoční dňa 27.07.2019 (t.j. sobota) o 9.30 hod. na viacúčelovom ihrisku (tenisový kurt).
Prezentácia súťažiacich: 9.00 hod.
Začiatok turnaja: 9.30 hod.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť a zaregistrovať aj na t.č. 0904 532 196 alebo na email: privatkollar@gmail.com.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Aktualizované:
Nohejbalového turnaja, ktorý sa v našej obci uskutočnil 27.07.2019, sa zúčastnilo 6 trojčlenných družstiev. Hralo sa systémom každý s každým. Napriek nepriaznivému počasiu všetci hrali so zanietením a chlapci predviedli hru na vysokej úrovni. Víťazom sa stalo družstvo Toderovci , na druhom mieste sa umiestnili JPM z Popradu a tretie miesto obsadili domáci Kollárovci. Veľké ďakujem patrí Reštaurácii Hubert za sponzorský príspevok a chutný guláš. Za pomoc pri príprave a realizácii turnaja ďakujeme Patrikovi Kollárovi, Jakubovi Kollárovi. Tešíme sa na ďalší ročník.

Fotogaléria z akcie