Dni obce 2019

Dni obce 2019

Vyvrcholením dňa bolo ocenenie piatich občanov obce Nová Lesná za reprezentáciu obce: Filip Rác, Peter Pilát, Michal Kováčik, Lukáš Jambrich a Filip Bašista. Viac »

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky

Nová Lesná v relácii RTVS - Cyklopotulky Viac »

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov

Otvorenie Parku horských vodcov a záchranárov Viac »

Mapový portál našej obce

Mapový portál našej obce

Vážení občania, dávame Vám do pozornosti nový mapový portál našej obce. Tu môžete získať informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prípadne služby v obci. Viac »

Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Obecné zastupiteľstvo 2018-2022

Začalo pracovať nové Obecné zastupiteľstvo. Starosta s poslancami zložili slávnostný sľub... Viac »

 

Obecný spravodajca

ustrácia © Arno Puškáš

ilustrácia © Arno Puškáš

Na tejto stránke uverejňujeme všetky vydania Obecného spravodajcu Nová Lesná, od jeho prvého čísla (január 2007) až po súčasnosť. Pôvodne z mesačnej periodicity sa postupom času stala dvojmesačná. Každé zrodenie nového čísla si vyžaduje kus námahy, času a síl. Sme otvorení novým nápadom a návrhom na vylepšenia. Preto prosím pristupujte k tomuto periodiku s vedomím, že ho pre vás vyrába partia nadšencov – amatérov – s tým, aby sa vám dostali do rúk bezplatne vždy zaujímavé a aktuálne informácie z diania v obci.
Všetkým verným čitateľom ďakujeme za pochopenie!
Prostredníctvom nasledovných odkazov si môžete jednotlivé čísla Obecného spravodajcu vo formáte PDF voľne prevziať. Kompletný ročník spájame do jedného PDF súboru pre prehľadnejšiu archiváciu a jednoduchšiu manipuláciu.

Na prezeranie budete potrebovať ľubovoľnú čítačku formátu PDF (doporučujeme Vám FREE alternatívu PDF X Change Viewer, alebo Foxit Reader)

Obecný spravodajca ročník XIII. (2019)

Archív starých čísiel

(každý ročník je skompletovaný do jedného súboru PDF)